Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice popierają strajk nauczycieli. "Trzymają za nas kciuki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2019 r. o 18:17 Powrót do artykułu
A ja słyszałem że osmioklasisci i gimnazjaliści będą strajkować. Jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej głupi i nieodpowiedzialny termin strajku i wyimaginowane 1000 zł.to czemu nie 2000 a może 3000. kiedyś znajomy nauczyciel  powiedział mi na temat wakacji ferii w szkole " trzeba było się kształcić na nauczyciela" a teraz mają pretensje że w banku itd zarabiają więcej więc ja odpowiadam zmień zawód!!!!!
 Ja proponuję, aby zawołali minimalnej kwoty 5000zł zasadniczej, bo przecież to elyta elyt! Szczególnie podwyżka należy się nauczycielom wuefu, bo oni najbardziej się muszą przygotowywać do zajęć, kartkówk, testów itp.  Zazwyczaj jest tak, że jak komuś nie odpowiada płaca w danym zawodzie to szuka lepiej płatnej, ale jakoś nauczyciele nie odchodzą ze szkół, a wręcz przeciwnie, każdy trzyma się szkolnictwa pazurami. Bo nigdzie indziej nie ma tak krótkiego czasu pracy, tylu dodatków, płatnego rocznego urlopu. W szkołach często pracują nauczycielskie rodziny, ale nie dlatego że mają dar i chęć do nauczania, ale z powodu dobrze płatnej pracy. Pokażcie drodzy nauczyciele, że potraficie sobie poradzić na rynku pracy i zmieńce zawód, tak jak robi miliony osób! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole
Ciecia bardziej szanuje niz nauczyciela, poszukaj sobie nowej posady bo macie zero szacunku w społeczeństwie. Kasta nierobów i darmozjadów. Nie namawiaj do patologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole
 Zapraszam do pracy w każdym innym zawodzie! Tam też pracują ludzie po studiach! To ci dopiero pedagogu portki ze zdziwienia i niemocy spadną!!! Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole
Zapraszam do pracy w każdym innym zawodzie! Tam też pracują ludzie po studiach! To ci dopiero pedagogu portki ze zdziwienia i niemocy spadną!!! Hahahaha
 dokładnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie sobie popierający nauczycieli rodzice na minimalne stawki za pełny etat nauczyciela tj za 18 godzin tygodniowo: - dla nauczyciela stażysty – 2.417 zł; - dla nauczyciela kontraktowego: 2.487 zł; - dla nauczyciela mianowanego: 2.681 zł; - dla nauczyciela dyplomowanego: 3.317 zł. Plus dodatek stażowy, motywacyjny, za nauczanie na wsi i małym mieście. Czy urzędnicy po studiach ale pracujący 40 godzin tygodniowo mają więcej?
Nie powielaj bzdur, 18 godzin to pensum za pracę przy tablicy, przeciętnie kazdy nauczyciel pracuje ok 46 godzin tygodniowo
 Szczególnie ten od w-f!!!  :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednyna szansa na podwyżkę w tym zawodzie (?) zawodzie (dobre sobie) to 500+ a jak sie nie podoba to won na kasę do Lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole
Zapraszam do pracy w każdym innym zawodzie! Tam też pracują ludzie po studiach! To ci dopiero pedagogu portki ze zdziwienia i niemocy spadną!!! Hahahaha
dokładnie tak
  Pracuję na budowie, skończyłem studia, mam stanowisko kierownicze, zarabiam miesięcznie 8 tys zł na czysto, praca nie jest lekka, ale za żadne skarby nie poszedłbym uczyć do szkoły, za takie grosze ...,wiem, gdyż małżonka jest nauczycielką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ma służyć ten artykuł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pasuje praca w szkole to czas ją zmienić na inną a nue szantażować wszyskich kosztem dzieci. Mu jak nue pasowała praca to zmienilam na inną, lepiej płatną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami znawcy tematu pedagogicznego na forum, zapraszamy do pracy w szkole
Zapraszam do pracy w każdym innym zawodzie! Tam też pracują ludzie po studiach! To ci dopiero pedagogu portki ze zdziwienia i niemocy spadną!!! Hahahaha
dokładnie tak
   Pracuję na budowie, skończyłem studia, mam stanowisko kierownicze, zarabiam miesięcznie 8 tys zł na czysto, praca nie jest lekka, ale za żadne skarby nie poszedłbym uczyć do szkoły, za takie grosze ...,wiem, gdyż małżonka jest nauczycielką
 To weź ją na swoją asystentkę i daj 6000zł na rękę, a nie jakieś tam "grosze"! Będzie Wam jeszcze lepiej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice nie popierają strajku nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram. Niech walczą o swoje. Rząd obrzuca ich błotem, kłamie. Myślę , że czara goryczy się przelała. ODWAGI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matki mające 1-3 i więcej dzieci, które pracowały nie dajmy się okradać za swoją wieloletnią pracę. Myśmy wychowywały dzieci i pracowały, także rząd niech da nam też za swój trud w wychowywaniu dzieci, pracę w domu po godzinach pracy, myśmy nie miały wolnego po godzinach pracy tylko sprzątałyśmy, gotowałyśmy u sprzątałyśmy, gdzie matki nie pracujące wykonywały tą pracę w dzień, nie nocami tak jak my. Przecież dzieci całe życie nie są małe i te matki mają możliwość wypracowania sobie emerytury. A jak nie to po to poświęcały sie dzieciom to niech teraz je dzieci utrzymują płacąc na nie alimenty. TAKŻE NIE DAJMY SIĘ OKRADAĆ Z NASZYCH PIENIĘDZY. WALCZMY TAKŻE O DODATKOWĄ EMERYTURĘ+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście, że im większy przeciwnik strajku nauczycieli tym większy krzykacz, pieniacz i ignorant. Powtarzają tylko bzdety zasłyszane w tzw. publicznych mediach. Zero racjonalnych argumentów. PIS to jednak stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...każdy zatroskany przyszłością własnego potomstwa poprze słuszne żądania wychowawców przyszłego pokolenia Polaków! Chyba, że edukację uważają za rzecz nieistotną dla ich przyszłości! Ale i tacy żyją wśród nas. Dla nich matura wydaje się być szczytem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matki mające 1-3 i więcej dzieci, które pracowały nie dajmy się okradać za swoją wieloletnią pracę. Myśmy wychowywały dzieci i pracowały, także rząd niech da nam też za swój trud w wychowywaniu dzieci, pracę w domu po godzinach pracy, myśmy nie miały wolnego po godzinach pracy tylko sprzątałyśmy, gotowałyśmy u sprzątałyśmy, gdzie matki nie pracujące wykonywały tą pracę w dzień, nie nocami tak jak my. Przecież dzieci całe życie nie są małe i te matki mają możliwość wypracowania sobie emerytury. A jak nie to po to poświęcały sie dzieciom to niech teraz je dzieci utrzymują płacąc na nie alimenty. TAKŻE NIE DAJMY SIĘ OKRADAĆ Z NASZYCH PIENIĘDZY. WALCZMY TAKŻE O DODATKOWĄ EMERYTURĘ+.
 Wpis zupełnie nie na temat. Trzeba czytać za zrozumieniem. Swoją drogą wychowuję 2 dzieci, pracuję, bo nie jestem leniuchem i roszczeniowym czlowiekiem. Dzieki temu stać nas na wczasy, ferie itp. 500+ dodatkowo na naukę języków obcych dla dzieci i git. Na emeryturę zapracuję samodzielnie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieracie nauczycieli BO? Wierzycie w propagandę rządzących? Każdy z nas w swoim życiu spotkał tych dobrych i tych kiepskich (jak w każdym zawodzie). Ja miałem szczęście bo tych dobrych było znacznie więcej. Podejrzewam, że nikt z was nie był ostatnio w szkole, a szkoda. Może wtedy byłoby mniej obrażania a więcej merytorycznych argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również nie popieram strajku Dzieci stały się zakładnikiem podwyżek dla nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...